(044) 227-73-55
(096) 227-76-55

Побутові пилососи

Побутові пилососи

Побутові пилососи - прибирання без клопоту

Як би ви не намагалися підтримувати чистоту у своїй оселі, все одно пил на поверхнях постійно з'являється знову. І якщо з меблів та інших предметів ми можемо її легко прибрати за допомогою вологої серветки, то що робити з килимами, м'якими меблями? Прати такі речі вкрай незручно, а постійно замовляти послуги хімчистки дорого.

Для вирішення цього питання вже давно вигадана техніка, яка може легко впоратися з такою проблемою - це пилосос. На сьогоднішній день представлений такий широкий асортимент цієї техніки, що без попередньої підготовки важко вибрати гідного електричного помічника.

Якщо ви вирішили купити домашній пилосос, наприклад, робот пилосос чи паропилосос, радимо вам заглянути в каталог інтернет-магазину tradeport.com.ua, де представлений найширший в Україні вибір цієї техніки та запропоновані найлояльніші ціни.

Класифікація техніки, призначеної для збирання пилу

Завдяки тому, що в нашому магазині представлені пилососи, що мають різні функціональні можливості, конструктивні особливості та принципи роботи, кожен бажаючий зможе легко підібрати техніку, яка відповідатиме його індивідуальним запитам та фінансовим можливостям.

Найбільш популярними та поширеними, які мають доступну вартість, є моделі, призначені для сухого прибирання приміщення. Вони бувають:

  • з мішком для збирання пилу - найпростіші бюджетні моделі. Мішки з тканини можна прати, одноразові мішки з паперу, їх викидають після заповнення;
  • без мішка - зручний варіант, з контейнером, який після заповнення сміттям слід просто звільнити від нього і промити під проточною водою. Для того щоб було зручно стежити за ступенем заповнення контейнера, для його виготовлення використовують прозорий пластик;
  • водяний фільтр – роль фільтра виконує резервуар, заповнений водою. Позитивним моментом цього є те, що одночасно з прибиранням у квартирі зволожується повітря. Однак такі моделі мають громіздкі розміри та їх ціна вища.

Все більшою популярністю користуються миючі пилососи. Вони мають багато функцій і чудово справляються не тільки з вологим прибиранням килимових покриттів, меблів, але і здатні якісно вимити вікна, плитку кахлі та інші поверхні.

Ще одна новація, яка стає все більш затребуваною - це роботи-пилососи. У своїй конструкції вони мають акумуляторну батарею, зарядну станцію та мікропроцесор, який керує всією роботою самостійно. Таку техніку достатньо запрограмувати та спокійно вирушати на роботу. Робот без вашої участі збере весь пил, дрібне сміття, і ви повернетесь до чистої квартири.

На що слід звернути увагу при виборі техніки для прибирання будинку?

В першу чергу, необхідно звертати увагу на потужність пиловсмоктувального агрегату. Від цього показника залежатиме те, наскільки якісним буде прибирання. Також обов'язково слід звернути увагу на можливості фільтрації: розрізняються такі типи фільтрації, як груба, аква та тонкоочисна (наприклад, НЕРА). Груба фільтрація - це найменш ефективні, зате бюджетні фільтри. Аква – це середній варіант, а найкращий – це НЕРА (тонкого очищення).

Вигідно купити побутовий пилосос у будинок зручно через каталог інтернет-магазину TRADEPORT, тут пропонуються найоптимальніші в Україні ціни, представлений найширший та найрізноманітніший асортимент техніки, призначеної для підтримання чистоти та порядку.